Akaryakıt İstasyonu Ruhsatı

Akaryakıt / LPG İstasyonu Çalışma Ruhsatı

Akaryakıt istasyonu çalışma ruhsatı veya akaryakıt istasyonu arsa seçimi işlemlerine bizi aramadan başlamayınız. Akaryakıt ve LPG istasyonu açmak, kurmak isteyenler, kurulmuş veya kurulacak istasyonları almak, satmak, kiralamak isteyenler bizimle irtibata geçsinler. Akaryakıt istasyonu olup LPG satışı ilave etmek, Akaryakıt istasyonunuzu kiralamak, devretmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. İhtilaflı (davalı) Akaryakıt ve LPG istasyonlarınızın hukuki işlemlerini çözmekteyiz.

Yavuzlar Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Yavuzlar Mühendislik ve Danışmanlık, 1989 yılında Kayseri' de Makine Mühendisi Sonda YAVUZ tarafından kurulmuş bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. 2013 yılında kurumların iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ihtiyaçlarını tek elden çözmek için Yavuzlar İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezini kurmuştur. 2017 yılında işletmelerin tehlikeli madde güvenlik danışmanı ihtiyacını karşılamak için Yavuzlar Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığını kurmuştur.
Devamını Oku...

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Hacısaki mah. Alpay sok. Lifos Tower İş Merkezi (Dünyam Hastanesi Arkası) A Blok Kat:2 No:3-4 Kocasinan / KAYSERİ Osgb Şube : Aşık Seyrani mh. Muammer Kocatürk cd. No:71/b Develi / KAYSERİ
0 (352) 320 01 23
0 (352) 320 44 11
0 (352) 320 44 00
yavuzlar_muhendislik@hotmail.com
info@yavuzlarisguvenligi.com.tr
Copyright © 2024 | Yavuzlar OSGB. Tüm hakları saklıdır.