Hakkımızda

Yavuzlar Mühendislik ve Danışmanlık, müşterilerine sistem ve standart belgelendirme, akaryakıt/lpg istasyonu ruhsatlandırılması konularında çözümler sunmak üzere 1989 yılında Kayseri' de Makine Mühendisi Sonda YAVUZ tarafından kurulmuş bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. Boya, metal, akaryakıt istasyonları, makine-ekipman, inşaat, plastik, tekstil, otomotiv, gıda, medikal, havacılık, madencilik, elektrik, optik teçhizat sektörlerinde kalite yönetim sistemi ve belgelendirme (ISO, Ce, Tse) konularında mühendislik hizmetleri veren Yavuzlar Mühendislik ve Danışmanlık, 2013 yılında kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek elden çözmek için çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığından onay alarak Yavuzlar İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi Mühendislik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.' ni kurmuştur. 2017 yılında işletmelerin tehlikeli madde güvenlik danışmanı ihtiyacını karşılamak için Yavuzlar Tmgdk kurulmuştur.


About img 1

Yönetim Kurulu

Sonda Yavuz
Sonda YavuzYönetim Kurulu Başkanı
Abdurrahman Yavuz
Abdurrahman YavuzGenel Müdür
Davut Sertkaya
Davut SertkayaGenel Koordinatör

Yavuzlar Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Yavuzlar Mühendislik ve Danışmanlık, 1989 yılında Kayseri' de Makine Mühendisi Sonda YAVUZ tarafından kurulmuş bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir. 2013 yılında kurumların iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ihtiyaçlarını tek elden çözmek için Yavuzlar İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezini kurmuştur. 2017 yılında işletmelerin tehlikeli madde güvenlik danışmanı ihtiyacını karşılamak için Yavuzlar Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığını kurmuştur.
Devamını Oku...

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Hacısaki mah. Alpay sok. Lifos Tower İş Merkezi (Dünyam Hastanesi Arkası) A Blok Kat:2 No:3-4 Kocasinan / KAYSERİ Osgb Şube : Aşık Seyrani mh. Muammer Kocatürk cd. No:71/b Develi / KAYSERİ
0 (352) 320 01 23
0 (352) 320 44 11
0 (352) 320 44 00
yavuzlar_muhendislik@hotmail.com
info@yavuzlarisguvenligi.com.tr
Copyright © 2024 | Yavuzlar OSGB. Tüm hakları saklıdır.